Czytniki RFID

Czytniki kart dostępu i piloty

Czytniki RFID to urządzenia, które z pomocą określonego protokołu przesyłają informacje do kontrolera po zbliżeniu odpowiedniego klucza.

Firma IronLogic posiada w ofercie czytniki zbliżeniowe, które pracują na standardach EM-Marine, Mifare, HID oraz T5557 (Atmel-TEMIC), szeroki wybór różnego rodzaju czytników RFID o różnych kształtach i zastosowaniu pozwalają wybrać czytniki prostej konstrukcji, a także z nowoczesnym wzornictwem, seria najbardziej popularnych czytników zbliżeniowych to CP-Z2L oraz CP-Z2M, które posiadają bardzo małe wymiary, ich konstrukcja pozwala na montaż podtynkowy oraz natynkowy, stosowane są w słupkach ogrodzeniowych, domofonach itp..

W ofercie posiadamy również czytniki o właściwościach wandaloodpornych. Jednym z najważniejszych rozwiązań IronLogic jest wbudowana multi-technologia w czytnikach pracujących równocześnie ze standardami wielu identyfikatorów. Warto zauważyć, że firma IronLogic jest twórcą ekskluzywnej technologii „Antiklon” – ochrona przed sklonowaniem kart dostępu i pilotów zdalnego sterowania.


Sprawdź dostępne modele czytników zbliżeniowych marki Ironlogic