Dla hoteli

System Shelter – Automatyczne zakwaterowanie

Firma HatPol wdraża na Polski rynek jeden z najbardziej profesjonalnych systemów do zarządzania hotelami na świecie.  Shelter-2 współpracuje z automatycznymi zamkami hotelowymi marki Ironlogic, które są dostępne w ciągłej ofercie na stronie HatPol.pl.

W dzisiejszych dynamicznie rozwijających się czasach trudno wyobrazić sobie nowoczesny hotel bez automatycznego systemu, gdzie proces rejestracji i rozliczenia prowadzony jest bardzo powoli i ręcznie w recepcji, a goście oczekują w długich kolejkach. Poprawa płynności oraz jakości zakwaterowania to również zminimalizowanie papirologii czyli oszczędność czasu dla personelu a mniejsze koszty dla właścicieli. Shelter skutecznie pomaga w rozwijaniu oraz automatyzacji branży hotelarskiej – PMS (Property Management System).

Nowoczesny system Shelter v.2 służy do automatyzacji hotelu, który jest stale rozwijany przez firmę UCS, pozwala na zmianę statusu gościa w ciągu kilku minut, aby cały proces rozliczenia i wymeldowania był wygodny, szybki zarówno dla gości, jak i pracowników hotelu.

System zarządzania hotelem Shelter pozwala zautomatyzować obiekty dowolnego formatu: hotele, pensjonaty, sanatoria, ośrodki wypoczynkowe, hostele. Program pozwala zoptymalizować proces rezerwacji, rozliczeń, wymeldowania, pracę z kontami gości itp. System Shelter obejmuje wszystkie sektory hotelarskie, począwszy od usług marketingu do końcowych udogodnień. Dział sprzedaży, serwis, recepcja, księgowość i obsługa finansowa, usługi marketingowe, ekonomiczne i konferencyjne. System integruje pracę wszystkich tych jednostek do jednolitej przestrzeni informacyjnej, sprawia, że biznes staje się przejrzysty i kontrolowany.

Zamki hotelowe

Obecnie firma UCS oferuje do automatyzacji hoteli współczesną wersję programu Shelter v.2 oraz nisko budżetową wersję dla małych hoteli i pensjonatów Shelter Lite.

Firma UCS jest jedynym operatorem, który może na bazie własnych rozwiązań zaoferować pełną automatyzację wszystkich stref kompleksu hotelowego. Hotelowy system Shelter komunikuje się z systemem zarządzania restauracją R-Keeper, programem fitness club i SPA –Abonement oraz  magazynem StoreHouse.

 

Program Shelter również  integruje się z systemem płatności ReserveMaster i z systemami zarządzania sprzedażą Channel Mannajlepszy program dla hoteliager WuBook i Travelline Channel Manager, dzięki czemu bezpośrednio z programu Shelter można zarządzać różnymi kanałami sprzedaży jednocześnie: Booking.com, HRS, Hotel.de, Expedia, Venere, Agoda, OKTOGO, Swój hotel, Hostelworld, Hostelbookers, Sabre (Академсервис i Travelocity), Budgetplaces, Orbitz, Klubem, TravelEurope, Atrapalo, Escapio, BBPlanet, Splendia, HostelsClub i wieloma innymi.

Więcej informacji na temat oprogramowania modułów, z których składa się system, można dowiedzieć się w dziale moduły Programowe.

Osoby zainteresowane wycenami zapraszamy do kontaktu: Dystrybucja

Pobierz folder i zdobądź więcej informacji: shelter.pdf

 

 

 

Największe znane firmy na całym świecie, współpracują z rozwiązaniami marki UCS: